Coat 2019 Co je to?

Na to, co žena nechodí, jen aby vypadala módně, moderně a krásně! Ona bude kupovat šílené množství časopisů, odečíst všechny nejnovější módní trendy, pobíhat kolem všech obchodů při hledání správné věci, nebo objednat věc ve studiu tak, že "ne jako všichni ostatní." Před pár lety jsme všichni nosili v hlavě bundy a bundy. Samozřejmě, že jsou také módní a krásné, ale elegance je vlastní pouze v kabátě. To dělá každou ženu stylovou, ženskou. Proto návrháři celého světa dali dlani kabát. Jaké trendy převažují v srsti roku 2019 podzim-zima-jaro?

Jedním z důležitých kritérií v nadcházejícím výběru je délka srsti. Nejmodernější délka je midi. Velmi dlouhá, téměř k kotníku, příznivě zdůrazní vaši štíhlou postavu. Samozřejmě, že to není příliš praktické, ale jak elegantní! Nejoblíbenější z nich bude redingots. Tyto, pohlavně padnoucí ženský plášť, osazený a rozšířený na dno.

Móda je však mnohostranná. A majitelé krásných štíhlých nohou, móda 2019 nabízí modely krátkých kabátů: rozšířené nebo štíhlé. Tyto modely budou moci zdůraznit nejen krásu vašich nohou, ale i pas a hrudník. Ale pro ty ženy, které si vybírají univerzální styl Bole, nasaďte kabát na kolena. Vybavené nebo objemné, nepřestávají být módní.

Dvouřadý kabát není součástí popularity. A to vše díky "vojenskému" stylu, který je dnes módní. Musí nějakým způsobem připomínat vojáka nebo vojenský kabátjednotná Tyto nátěry jsou zpravidla nošeny s pásy, které jasně zdůrazňují pas, mají mnoho knoflíků a náplastí.

A přesto sexuální ženskost převažuje v módě 2019. Silueta připomínající „přesýpací hodiny“ zdůrazní krásnou ženskou postavu jako nikdy předtím. Někteří designéři věnovali pozornost minimalizmu a vytvořili nový trend - kabát rozepnutý.
Obecně platí, že volba stylu kabát závisí na životním stylu ženy. S aktivním životním stylem nosí kabát těsně pod koleny. Dámy s kompletnějším módním vzorem v roce 2019 nabízí kabát rovného nebo mírně rozšířeného Sonafu.

Teď pojďme mluvit o výzdobě. Největší poptávkou budou kabáty z flanelové, tvídové, kožené, vlněné a velurové. Umělé a přírodní kožešiny (liška stříbrná, astrakhan, nutrie) jsou oblíbené pro dokončovací rukávy, obojky nebo klopy.

Doporučujeme věnovat zvláštní pozornost koženému kabátu nebo kabátu na rukávech, límci a spodní srsti. Budete-li kupovat právě takový výrobek, budete vypadat velmi elegantně.

Barevný rozsah srsti 2019 je černý, šedý, hořčičný, modrý. A samozřejmě pro jarní sezónu - bílá barva. Pokud to není příliš praktické, můžete ji nahradit pastelními odstíny - krémovou, šedou. Z obrázků bude populární vzor pod "kůží plazů," buňka, "létat". V tomto případě by měla být buňka jasná a velká. Design "Patchwork" zdůrazní vaši originalitu. Obecně platí, že jarní móda preferuje Bole jasnétóny. Vyberte si modrou, fialovou, hořčici, a vy prostě nemůžete pokazit! A konečně, výběrem a nákupem krásného a módního kabátu, který vyhovuje vaší postavě a životnímu stylu, budete vždy vypadat elegantně a stylově. Užijte si nakupování!