Brzda v kariéře žen

Existuje několik vlastností přírodního původu, které s poměrně silným projevem v ženě brání její kariéře.To je strach z rizika (nadměrná opatrnost), vysoká podnětnost, vystavení vnějšímu vlivu, někdy ne schopnost být v "týmu".A někdy je ženské sebevědomí více podceněné než u člověka: to vše negativně ovlivňuje ženskou kariéru.Ženy jsou ve svých činnostech mnohem opatrnější a velmi často nedokáží ocenit své schopnosti.Je výhodné ukázat své profesní schopnosti - to je správný způsob, jak tohoto cíle dosáhnout.Hlavní věcí není překonat hranici mezi podnikatelskou důvěrou a sebedůvěrou.

Ženy, na rozdíl od mužů, začínají na kariérním žebříčku stoupat mnohem později než muži.Koneckonců (nepočítali mateřskou dovolenou) strávili několik let na pozicích výkonného umělce.Vybudovat úspěšnou kariéru je ztracené roky a je velmi těžké dohnat.Kromě toho, na základě přírody, kvalita pomoci naprosto všechny stanovené od dětství, jako hlavní rys ženy.Mnoho žen není vyučováno a prostě neví, jak říci "ne".Jsou nuceni se věnovat rutinní práci, aby byli rušeni maličkostmi, což nevede k úspěšnějším akcím.Ti, kteří mají zájem o rychlou a úspěšnou kariéru, by se měli naučit říci ne a být schopni bránit své hranice.Pak "ano" řekla žena bude stát mnohem víc.Také pro úspěšnou kariéru by žena měla zakázat sebe sama v prohlášeních, tzv. „Opatrných frázích“.: „Promiň; co je škoda; promiň zdá se mi to; Pokusím se něco udělat, atd. “ Musíme mluvit jasně a jasně. Dokáže jasně a stručně vysvětlit podstatu problému a podělit se o závěry. Chování musí být harmonicky kombinováno se schopností mluvit s dojmem a zároveň produkovat na ostatních.

Pasivita a nerozhodnost jsou špatným společníkem ženské kariéry. Ženy, někdy, slepě, dodržují zavedená pravidla, dodržují je, dělají vše, co je přijato. Ten, kdo se bojí a záleží na těchto zavedených normách, se však nemůže posunovat směrem k jeho rozvoji jako vedoucí osobnosti.

Ženy se méně zajímají o jejich možný další pokrok v profesním a profesním růstu v práci.

Projevování flirtování a sexuality je nejčastější chybou pro dosažení kariérního růstu.

Žena, která se stala vůdcem, začíná napodobovat muže: neustále chodit v kalhotových oblecích, kouřit, pít vodku, proklínat. To vše má také negativní dopad na důvěryhodnost. Vedoucí žena potřebuje styl vedení, který kombinuje racionální vůli a ženskou diplomacii.

Pokud však porovnáme dosažení kariérního úspěchu ženy a muže v obraze, ukáže se, že pro muže je to běh k potěšení a pro ženu je to běh v „sáčku se zátěží pro domácnost“.

Některé psychologické rady pro dosažení vlastního úspěchu:

1. Předložte výsledek své práce.

Zavřete oči anechte se snít. Příjemné snímky vám poskytnou silný podnět a nasměrují vaši energii správným směrem.

2. Předložit výsledek nečinnosti.

Také v úplném detailu selhávají. Čím tmavší je budoucnost, tím lépe. Stačí si představit sami sebe jako úplné selhání, když se okamžitě začnete "pohybovat" správným směrem.

3. Neodkládejte do zítřka vše, co je možné dnes udělat.

Udělejte si seznam docela slavných lidí, kterým se podařilo hodně dosáhnout a vzít si z nich příklad. Nechť tě druh úspěšných lidí posouvá k vykonáváním práce a účtuje potřebnou energii do práce.

4. Příklad od aktivních lidí.

Pocit soupeření je velkou pobídkou a hrozným nepřítelem lenivosti. Máte-li někoho, kdo má být rovný, je to vzrušení.

5. Povzbuzujte se malými a příjemnými dary.

Kéž vám každé vaše vítězství přinese nejen morální uspokojení, ale také materiál. Udělej si malé dárky-propagace na cestě k vlastnímu úspěchu.