Bílé norkové kabáty: nejlepší modely

Je těžké představit si dívku, která by nechtěla dostat tuto věc do svého šatníku.A když se podíváte na seznamy požadovaných novoročních dárků, pak je samozřejmě potáhnou kožichy.A nezáleží ani na tom, že dívka žije v teplém podnebí, v určitém věku by měla mít kožich a to je důvod.Je to spíše otázka stavu než tepla.

Mink srst je drahá, luxusní a trvanlivá.Kvalitní kožešinový kabát bude sloužit svému majiteli po dobu nejméně 10 let, což není limit.

Pořízení kvalitních kožichů - to je také dobrá investice.V tomto materiálu budou diskutovány nejlepší modely tohoto svrchního oděvu.

Jak určit jakost srsti bílé norkové srsti

22)

Existuje mnoho barev této úžasné kožešiny.Nejlevnější je ořechová barva, pak to jde tmavě hnědá, červená, med, černá, béžová a modrá.Další cenovou kategorií je tzv. „Krestovki“ - když je hromada tmavá a podsada je lehká.A nejdražší možnosti jsou dnes bílé a černé diamanty.Diamantový norek je přírodní modro-černá barva srsti.Chcete-li pochopit, zda je srst zbarvená - musíte se podívat na kůži.Pokud surovina není natřena, zůstane bílá.

Mezicelá paleta barev, norkový kabát, vyrobený v bílé barvě, bude nejdražší variantou. Vše, protože je to jediná barva, kterou nelze dosáhnout barvením. Pro takový výrobek by měly mít kůže vysokou kvalitu, ideálně sladěnou barvou a délkou vlasu.

K určení jakosti kožešin potřebujete:

 • Vyhodnoťte vzhled hromady - vše je jednoduché, jako v lidských vlasech, pokud se jedná o srst zdravého zvířete, bude zářit a jiskřit. Vily by měly být elastické, ale ne pichlavé a ne příliš měkké;
 • Zkontrolujte měkkost pokožky - stačí ji rozdrtit do rukou a nechat ji jít, kvalita nepřežená pokožka bude ihned odstraněna. Je nutné „naslouchat“ kůži - přes usušené, bude vydávat křupavost;
 • Zkontrolujte srst na vrásky a plešatá místa. Všechny klky by měly být stejné délky a vypadaly jedním směrem. Pokud držíte ruku proti směru vlny, měla by se okamžitě vrátit do výchozí polohy.

Samozřejmě, že perlově bílá norková srst není každodenní možností, nicméně pro zvláštní příležitosti může být v šatníku.

A pokud je tmavě zbarvený produkt již v arzenálu módy, můžete si lehce koupit lehkou kopii.

Každý ví, že bílá kožešina se může stát žlutou.

Aby se tomu zabránilo, odborníci doporučují zvolit lehké kožešiny teplých odstínů, to jsou barvy jako:

 • Pearl
 • Mléčně bílá
 • Krém
 • Štípaný led
 • Pastel

Tyto barvy mají ve svém složení nažloutlý pigment, takže vydrží déle než produkty studených odstínů.

Krátké a dlouhé bílé norkové kabáty pro ženy

Je nepochybné, že zmínka o bílém norkovém kabátě je spojena s dlouhým kožichem pod pásem, zdobeným luxusním límcem načechrané srsti rysa nebo černohnědé lišky.

Takový kožich bude nepostradatelný pro obyvatele studených oblastí, kde je většina zimy sněhem. Nicméně, vzhledem k vrtošivé barvě, takový povlak bude vyžadovat zvláštní péči a pečlivé zacházení.

V zimě však místo sněhu často prší a místo luxusních závějů zdobí asfalt kaluže.

Další cenná rada od odborníků: pokud srst zvlhne, měla by být sušena pouze v horizontální poloze při pokojové teplotě. V žádném případě nelze použít radiátory, konvektory nebo zdroje horkého vzduchu.

Pokud jde o autolady, bylo by logické zvolit si krátkou příčnou bílou norkovou srst, případně se třemi čtvrtinami nebo sedmi osmi rukávy.

Bude to praktická volba pro každodenní nošení a pohodlná délka rukávu pro řidičku.

Bílý kožich a modely s kapucí

Z obrovského výběru modelů prezentovaných v obchodech se oči zvednou.

Aby bylo možné provést vážený rozdílvolba, protože to není běžný každodenní nákup, musíte odpovědět na několik otázek předem.

 1. Jaký druh obojku by měl být v produktu. Bude to bílý norkový kabát s teplou kapucí, nebo s aristokratickým anglickým límcem a možná s lakonickým stojanovým límcem.
 2. Jak dlouho by měla být srst, aby co nejlépe plnila své funkce.
 3. Stanovení možnosti šití výrobků. To může být klasický střih "župan", když je kožich odstraněn z kůže v jednom směru. Druhou, dnes módou variantou, je tzv. Příčná, kdy je kožich z norkové bílé kůže vyroben z příčně položených kůží.

Další důležitou otázkou bude výběr kožichu z norek samotných nebo kombinovaných s jinou kožešinou.

Nejúspěšnějšími variantami pro přidání takové kožešiny jsou:

 • Sable
 • Černá liška
 • Lynx

Bílé norkové kabáty s klusem a jinou kožešinou

Pokud vezmeme v úvahu obložení stojacího límce s jinou kožešinou, pak bude použití sableu úspěšné. Pokud duplikujete sobolí srst a design manžety, pak výrobek získá skutečně královský vzhled.

Nejčastějším rysem rysa rysa při dokončování kožichu je vyrobit kapuci z této teplé kožešiny. Lynxová srst se nesmí zaměňovat s ničím, je to měkká měkká bílá srst s tmavými skvrnami. A jasnější skvrny, tím dražší srst.

Bílý norkový kabát s lynxovou kapucí, potěšení není příliš levné. Koneckonců, náklady na rysa vzhledem ke složitosti jeho výroby. Celosvětově se každoročně vydává asi 300 licencí na natáčení této bestie. Kožešina nepodléhá barvení, její přirozená barva je ceněna.

Mnoho slavných návrhářů miluje práci s kožešinou, včetně bílé.

Na fotografii lze vidět různé modely bílých norkových kabátů:

Aby světlá srst potěšila svou milenku po dlouhou dobu, nesmíme zapomenout na její řádnou péči. Doporučuje se skladovat na tmavém místě a zakoupit speciální pouzdro. A v létě se ujistěte, že je vzduch ve stínu. Kožešinový srst pak bude sloužit dlouho a jeho majitel bude teplý a útulný.