Bezbarvá henna pro vlasy

Henna-přírodní barvivo na vlasy,získané ze sušených listů zákonů. Henna byla používána od starověku k barvení vlasů, dávat vlasy bohaté měděné barvy. Jednou z hlavních výhod henny oproti jiným chemickým barvivům jezdravé vlasy, které se stávají silnými, silnými, hustými, načechranými a lesklými.

Pokud nechcete změnit barvu vlasů, ale chcete zlepšit a posílit vlasy s léčivými vlastnostmi henny,bezbarvá henna udělá za vás.Bezbarvá henna se nevyrábí ze suchých listů, ale ze stonků henny, které nemají schopnost barvení.

Bezbarvé masky hennymohou být pravidelně používány doma pro péči o vlasy, odstraňování lupů, předcházení vypadávání vlasů, posilování a obnovování vlasů.

Hlavní metodou přípravy masky pro vlasy z bezbarvé hennyje ředění teplou vodou. Henna musí být před vytvořením krémové hmoty naředěna a aplikována na vlasy. Množství henny závisí na délce vlasů. S maskou se doporučuje, aby byl jako 20-40 minut. Poté si vlasy umyjte obvyklým způsobem. Pro zvýšení pozitivního účinku je možné zředit bezbarvou hennu infuzí všech léčivých bylin. Kromě toho, v případě potřeby, můžete přidat 2-3 kapky esenciálního oleje tea tree, rozmarýn, citron, atd. K masce.

Při obnově vlasů bezbarvou hennouje hlavním pravidlem pravidelnost. Z jedné masky není viditelný zvláštní efekt.Snažte se udělat bezbarvé henna masky 1 krát týdně po dobu 2 - 3 měsíce. Navíc cena bezbarvé henny je více než cenově dostupná.

Postarejte se o vaše vlasy a děkuji vám za krásu a zdraví