ASD zlomek 2 - co to je: přínosy a škody

Vysoké náklady a vedlejší účinky léčiv nás nutí hledat způsoby, jak zacházet s alternativními, neškodnými metodami za dostupnou cenu. Zvažte použití jedinečného nástroje "ASD frakce 2", přínos a poškození léku, stejně jako léčebné komplexy vyvinuté pro lidi s imunitním, infekčním a onkologickým onemocněním.

ASD zlomek 2

Co je to ASD frakce

V laboratorních podmínkách výzkumných ústavů pod vedením A.V. Dorogov v roce 1947, studie byly provedeny, což vyústilo v přípravě léku, později s názvem "Antiseptické Dorogov stimulátor".

A.V. Dorogov - vynikající vědec

Vývoj imunomodulátoru byl největším průlomem vědy té doby, ale je překvapující, že byl vytvořen inovativní nástroj založený na tradičních recepturách medicíny. V procesu provádění experimentůOrganické látky živočišného původu, zejména žáby, při tepelném ošetření, při němž byla chemická látka generována s širokou škálou léčivých vlastností.

Klinické studie provedené v předních ústavech v zemi, vojenské akademii a ve 4. správě potvrdily řadu vlastností, které jsou pro organismus užitečné, ale přípravek zůstal veterinárním léčivem.

Testování na drogy

V souvislosti s tajemnou smrtí vědce v roce 1957 se vývoj zastavil a SDA zůstala veterinárním lékem již dlouho. Výzkum začal na počátku příštího století a lék se nyní používá jako:

 • antivirový;
 • antifungální;
 • hojení ran;
 • protizánětlivé;
 • regenerace;
 • výplň;
 • imunostimulační činidlo.

Složení a účinek

"Dorogovský antiseptický stimulátor" se vyrábí chemickým smetáním organických sloučenin živočišného původu. Současně se teplota udržuje na 130 - 300 ° C, v důsledku čehož dochází k separaci na frakce s nízkou molekulovou hmotností 1, 2 a 3. První frakce v medicíně se nepoužívá a druhá a třetí se používají při infekčních a onkologických onemocněních.

Výroba léčiv

Antiseptikum obsahuje toxické inkluze (putrescine a kadaverin) s účinným antibakteriálním účinkem. Tolerance imunomodulátoru závisí na individuálních vlastnostech organismuschéma je v souladu s historií.

Stimulátor Dorogova je vytvořen na základě receptů léčitelů

ASD-2F je tmavě zbarvená kapalina se žíravým charakteristickým zápachem získaná zpracováním organických surovin ve stáří skotu.

Charakteristickým znakem látky je žíravý zápach

.

Druhá frakce má silnou adaptogenní vlastnost, která prochází placentární bariérou bez překážek. To vede k absenci negativního vlivu na hormonální systém, přičemž je zaznamenána normalizace komplexu procesů v tkáních těla.

Antiseptický - Dorogovův stimulátor

Ve studii o složení nalezené frakce:

 • acetát methylamin - podporuje aktivní syntézu biologicky aktivních látek;
 • kyselina octová je základní složkou Krebsova cyklu, který působí jako aktivátor koenzymu A;
 • amonné soli - stimulují specifickou a nespecifickou obranu organismu;
 • thiolové složky - zvyšují syntézu glutathionu a poskytují vysoké antioxidační vlastnosti léčiva;
 • cyklopentan - přispívá k blokování bolesti;
 • Dean - zvyšuje syntézu vitamínů rozpustných v tucích.

vlastnosti ASD frakce léku

Stimulátor obsahuje sacharidy, uhlovodíky, bílkoviny, karboxylovou kyselinu, aminokyseliny a dusíkaté sloučeniny, které přispívají k regulaci účinných látek,součástí kompozice neuroleptik, což má za následek zvýšenou imunitní a adaptivní reakci organismu.


Pro vnitřní použití

Použití imunomodulátoru A.V. Dorogova pomáhá aktivovat nervový systém, stimuluje trávicí trakt a produkci hormonů. S pravidelným přísunem se zvyšuje produkce biologicky aktivních látek a zvyšuje absorpce fází K +, Na +, AT, což přispívá k adaptaci na stresové situace.

Lék je užíván jako interní a externí látka

.

Pro vnější použití

Použití látky zvyšuje aktivitu retikulocytů, pozastavuje oxidaci v tkáních a tekutinách, zvyšuje ochranné vlastnosti plazmatických membrán a urychluje redukční procesy v těle.

Pomáhá při infekčních kožních onemocněních

Pro jaké nemoci užívání drog

Dorogovův stimulátor má analgetické a léčivé účinky, používá se pro následující patologie:

 • periodontální a stomatitida;
 • různé formy tuberkulózy;
 • pohlavní choroby;
 • snížená imunita;
 • pustulární infekce a furunkulóza;
 • chronické a alergické dermatózy;
 • bronchiální astma a prodloužená bronchitida;

Otitis

 • s artritidou, artritidou různé závažnosti;
 • helmintické invaze a herpes ;
 • vegetativní dystonie,
 • hypertenze, křečové žíly a hemoroidy;
 • neuralgie a neuritidy,
 • záněty obličejového nervu;
 • s neplodností a chorobami žen ;

 • v časných stadiích leukémie, granulomatózy;
 • s virovou a bakteriální konjunktivitidou;
 • v praxi otolingichesky;
 • s metastázami a hypoplazií;
 • myomy, myomy, onkologie prsu;
 • s lupénkou, polypy a cystami.

Lék má širokou škálu účinků, ale není registrován jako oficiální nástroj

.
Léčivá látka je pacienty dobře snášena, je hypoalergenní a neškodná. Jedinou nevýhodou je ostrý páchnoucí pach, ale všechny pokusy o odstranění nežádoucího účinku snižují prospěšné vlastnosti látky.

Existují způsoby, jak se vyrovnat se štiplavým zápachem léku

Je třeba poznamenat, že lék neproniká placentární bariérou, takže může být používán během těhotenství. Před použitím léku se poraďte se svým lékařem. Přední odborníci odmítají použití stimulátoru Dorogov, takže ho pacienti používají na vlastní nebezpečí a riziko. Zvažte, že při prvních nepohodlích je nutné přestat užívat a informovat ošetřujícího lékaře.

Před použitím alternativního léku nezapomeňte konzultovat lékaře

.

Jak lék užívat

Kontakt se vzduchem snižuje příznivé vlastnosti.Při použití je nutné látku odebrat stříkačkou, aby se zabránilo kontaktu s vnějším prostředím. Aby se dosáhlo požadovaného množství, je pryžová zátka propíchnuta jehlou a poté smíchána s kapalinou.

Dále se musíte zhluboka nadechnout, vydechnout, vypít roztok a několikrát vydechovat a vydechovat. Taková instrukce pomůže zabránit reflexu zvracení, ke kterému dochází, když vdechnete štiplavý zápach.

Zvláštní dechová technika pomůže vyrovnat se s nepříjemným zápachem ASD 2 f

.

Zpočátku byl lék vyvinut pro léčbu zvířat, a proto se o Dorogovově stimulátoru ve světové lékařské praxi neuvádí. Z toho vyplývá, že použití látky je považováno za nepřiměřené, ale v žádném případě to neomezí její popularitu.

Dorogovův stimulátor - Veterinární lékařství

Vlastnosti žádosti

Při testování léčiva nebyly zjištěny žádné specifické kontraindikace, ale došlo k mírnému zvýšení krevního tlaku, krevních sraženin, bolestí hlavy, nevolnosti a individuální intolerance zápachu. Vzhledem k povaze látky se doporučuje dodržovat některá doporučení při užívání:

 • ASD-2F je neslučitelný s alkoholickými nápoji;
 • doporučuje se dodržovat režim pití.

ASD 2f neslučitelné s alkoholickými nápoji

Použití léku ASD v onkologické frakci 2 je známo od poloviny minulého století. S jehopomoc byla vyléčena z mateřské rakoviny prsu Beria, ale smutné události, které se v budoucnu vyvinuly, vedly k záhadné smrti Dorogova a ukončení práce institutu.

Rakovinové buňky

Režimy léčby

ASD-2F spotřebované po jídle. Celý kurz trvá 25 dní, ale vše záleží na tom, za jakým účelem je SDA přijata. Pro stimulaci imunitního systému je doporučeno následující schéma:

 1. prvních 5 dnů vezme 40 kapek najednou;
 2. přestávka po dobu 5 dnů;
 3. pak 4 dny, vždy 10 kapek;
 4. 3 dny přestávky;
 5. v následujících 3 dnech pro 25 kapek.

Jak užívat lék

Pro choroby kardiovaskulárního, nervového a pohybového aparátu se doporučuje kurz podle následujícího schématu:

Průběh přijímání ASD 2

Pro sexuální dysfunkci: Doporučuje se, aby SDA-2 podle výše uvedeného schématu brali oslabení potence u mužů a libido u žen půl hodiny před jídlem, přičemž léčivo se rozpustí ve 100 ml převařené vody.

Jak se cítíte o alternativní medicíně

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

ASD-2F u nádorových onemocnění

Užívání této drogy v onkologii je spojeno se širokým spektrem .účinky látky na imunitní systém, ale je třeba mít na paměti, že oficiálně je SDA doplněk stravy.

Používá se v onkologii jako alternativní prostředek

Pozitivní účinek je spojen se zvýšenou aktivitou imunitního systému.Jako výsledek, tělo začne bojovat s nádorovým procesem.Je známo, že onkologické nádory se vyvíjejí v kyselém prostředí a ASD pomáhá vytvářet alkalické prostředí, což snižuje vývoj abnormálních buněk.

Zlepšuje imunitní systém

Další výhodou je podpora organismu během chemoterapie, protože agresivní léčba je doprovázena poklesem počtu bílých krvinek a imunomodulátor obnovuje rovnováhu prvků vesložení krve.

Přispívá k normalizaci imunitního systému během chemoterapie, ale není registrován jako oficiální lék

Při onkologických onemocněních se lék užívá podle zvláštního systému zvyšování.Vzhledem k výraznému zápachu a reflexu u některých lidí je nezbytné:

 • míchat roztok s mlékem, vodou nebo nápojovou šťávou;
 • používají speciální želatinové tobolky;
 • zavřít nosní průchody nebo použít techniku ​​"inhalace-výdech".

Speciální kapsle pomáhají vyrovnat se s nepříjemným zápachem

ASD 2 je alkálie, proto se v průběhu léčby doporučuje užívat kyselé potraviny a šťávy - to pomůže obnovitkyselinové bázerovnováhu v těle.

Kyselé šťávy pomohou obnovit rovnováhu v těle, když vezmeme „SDA zlomek 2“

U nádorů vnitřních orgánů se lék užívá interně a při vnějších lézích se provádějí obklady a obvazy. V závislosti na stadiu onemocnění se léčba provádí podle dvou schémat - šetrného a šokového.

Schvalovací režim

Při šetrné léčbě se ASD-2F používá po dobu 21 dnů, po níž následuje týdenní přestávka. Začněte příjem třemi kapkami, což zvyšuje denní dávku 2 kapky denně. Šestého dne by mělo být množství spotřebované látky 13 kapek - pak byste měli přestávku na 7 dní.

Režim šetřící

Druhá etapa kurzu by měla začínat 5 kapkami, v tomto případě v den 6, počet odpovídá 15, což trvá tři týdny.

Přípravek "ASD frakce2" je uzavřen uzavřeným krytem

Vzory otřesů

Schéma perkuse se liší od předchozí metody v hodinovém režimu. Léčba je 10 chodů, kde se dávka léku zvyšuje s každým z následujících cyklů, zatímco lék není návykový. Toto schéma je doporučeno ve fázi 4 onkologických onemocnění v kombinaci s chemoterapií.

Vzory otřesů

Neexistují spolehlivé důkazy o pozitivním účinku látky na rakovinu, ale v lidovém lékařství se používají poměrně široce a pozitivní hodnocení v sociálních sítíchzpůsobuje šíření různých léčebných režimů.

Roztok pro vnitřní použití

Volba: pít nebo nepít

Dostupnost léku přitahuje spotřebitele: může býtzakoupené ve veterinárních lékárnách za cenu rozpočtu.Pozitivní zpětná vazba a doporučení v sociálních sítích jsou v zájmu fanoušků alternativní medicíny, ale medicína založená na důkazech ji zavedla do hodnosti farmakologických činitelů.Použití v onkologii je spojeno s následujícími vlastnostmi ASD:

Normalizuje ochranné vlastnosti těla

Harm a kontraindikace

Použití populárního "všeléku" může negativně ovlivnitovlivňují nervový, trávicí a kardiovaskulární systém, jakož i kontraindikované u:

 • neurologických poruch;
 • akutní schizofrenie;
 • hematologické poruchy;
 • chronické krvácení;
 • selhání ledvin;
 • gastritida s nízkou kyselostí.

Lék "ASD frakce 2" se nedoporučuje užívat pro mrtvice a srdeční infarkty

Intenzivní léčebný režim nebude vhodný pro osoby:

 • pacienti s hypertenzí, ti, kteří utrpěli mrtvici a srdeční infarkt, stejně jako krevní sraženiny.
 • léčivo by mělo být používáno s opatrností, pokud je destruktivnízměny v játrech a závažné formy hepatitidy: zvyšuje produkci enzymů, což může nepříznivě ovlivnit práci vylučovacího systému.
 • pro hemoroidy, vaginitidu, drozd, lokální léčbu, čípky, obklady a výplachy.

Svíčky ASD frakce 2

Vlastnosti recepce a vedlejší účinky

Při užívání látky lze pozorovat negativní pocity spojené s charakteristikami těla:

 • poruchy stolice, nadýmání, říhání a pálení žáhy;
 • dochází ke zhrubnutí krve, proto se doporučuje zvýšit příjem tekutin na 1,5-2,0 litrů denně, včetně bylinných nálevů, ovocných nápojů a kompotů.
 • při dlouhodobém podávání jsou pozorovány slabost a hypotenze, proto se doporučuje používat rostlinné stimulanty: gin, shen, zlatý kořen, eleutherococcus.
 • ledvinové kolice lze zabránit bylinným čajům : infuzi heřmánku, lipy, máty a melissy.

Mátový čaj

Varování! Doporučuje se vyloučit z menu mastné, kořeněné smažené potraviny, rychlé občerstvení a to, co způsobuje zvýšenou fermentaci ve střevech .

Při léčbě ASD se vyvarujte rychlého občerstvení a mastných potravin

Problém infekčních a onkologických onemocnění, stejně jako snížená imunita, je jedním z nejčastějších po kardiologických patologií. Užívání lidových prostředků proto získává velkou popularitu a ve výjimečných případech má dobrý výsledek.

ASD-2f

Vzhledem k příznivým vlastnostem, použití, přínosu a poškození ASD zlomku 2 pro osobu není možné vyvodit konečné závěry, protože lék není registrován s úředním lékem a je doplněk stravy.Jeho použití je tedy spojeno s riziky a je-li rozhodnuto o použití léčebného režimu, je nutné se poradit s odborníkem.