2019 plavky vzít s sebou k moři

V roce 2019 se hlavní módní trendy v roce 2019 staly hladkými uzavřenými plavkami, v tomto článku naleznete fotografie nových výrobků. Mají různý styl, populární modely mohou být vyrobeny v retro stylu a pod vlivem futuristických nápadů. Různá výzdoba a barvy vám pomohou vybrat si plavky, které odpovídají každému požadavku.

Vlastnosti řezu a populárních modelů

Při pomyšlení na pevné plavky představují mnohé ženy přímý střih s minimálním výstřihem. Na trhu plavek jsou však popularizovány zcela jiné možnosti, vhodné pro dívky různých textur a struktury těla.

Řezy

Co dělá plavky z roku 2019 obzvláště odlišné, je počet zón, které jsou jemně vystaveny. Mohou to být:
 • strany;
 • břicho;
 • zpět;
 • výstřih.
Posledně jmenované dvě části se vyznačují kruhovými, hlubokými řezy ve tvaru písmene V a čtvercovými řezy. Pokud je dřív výraznější průlez byl buď vpředu nebo vzadu, nyní může být dokonale přítomen na obou místech - to se nazývá technika „skok“.

Navrhování živůtek

Tato část plavek je rozhodující při výběru, protože v různých typechBust potřeboval vynikající triky.První a druhá velikost vypadají skvěle s trojúhelníky, kliky a gangy.Větší ženská prsa potřebuje podporu, protože by měla mít živůtek na kostech.Zejména nyní je s tímto detailem spojen nový trend.Jde o kost, která vyčnívá výrazně za zářez.Perfektně sbírá a tvoří hrudník a v kombinaci s prodlouženým průlezem také velmi zužuje krk.

Existují možnosti na ohlávku, vázané na krku.To může být kombinováno s nějakým živůtkem, kromě pro úplně zavřený (anglická průlez).

Asymetrie se stala stylovým trendem nadcházející sezóny, v plavkách byla zakotvena ve tendenci vytvářet modely s ramenními popruhy.

Neméně zajímavou variantou byly tenké pásky, které jsou svázány v lucích na ramenou.S V-krkem znatelně protáhnou celou postavu jako celek, což je výhodné pro krátké dívky.

Tankini

Klasické sportovní plavky se staly extrémně populární mezi mladší generací.Millennials jsou obzvláště atraktivní v lakonickém střihu, jednodílných ramenních popruzích, kulatých průramcích.

Tankini je skutečně zastoupena mnoha značkami, ale ve verzi na pláži je vyzdobena světlým interiérem a vypadá stylově.Ačkoli je těžké to nazvat stylem, který zdůrazňuje rysy obrázku.Pokud však potřebujete přiléhavé plavky s efektem přetahování, pak je to přesně o tommodelu.Pro tankiny často používají materiály s takovými vlastnostmi.

Monokini

Maximální otevřené jednodílné plavky jsou kontroverzní, ale jsou.To může mít vrchol, vyrobený ve formě trojúhelníků, šálků, gangů nebo anglické průlezy, dno - bikiny, a pupek je pokrytý pikantní vložkou, která se podobá přesýpací hodiny nebo kosočtverec ve tvaru.V důsledku toho monokini:

 • zcela odkrývá strany;
 • vizuálně omezuje pas;
 • odvádí pozornost od potenciálních problémů v podbřišku.

Mayo

Pokud se potřebujete rozhodnout, které uzavřené plavky jsou nyní v módě, měli byste tomuto modelu věnovat pozornost.To se liší od tankini šitými tenkými ramenními popruhy a komplexní živůtek ve kterém pushap nebo kosti mohou být vloženy.

Mayo je skvělé pro obézní ženy, zakrývá žaludek a boky, šikovně obsluhuje hrudník, zdůrazňuje ramena.Často se tento styl provádí v retro stylu, který jen pomáhá zdůraznit krásné tvary a dát pláži vypadat hravá nálada.

Decor

První věc, kterou je třeba zmínit, jsou objemové flounce a dlouhý okraj.Tyto prvky jsou obvykle umístěny na hrudi a vizuálně zvyšují jejich objem.V nadcházející sezóně je populární kombinovat je s holými rameny.

Neméně důležité pro pásy plavek s plnou délkou pomáhají zaměřit se na pas, zejména u jednobarevných modelů, které nerozlišují jeho barevná řešení.V retro modelech má kovovou desku,Pro stručnější možnosti - tenká kontrastní páska s lukem nebo bez ní.

Šněrování bylo charakteristickým dekorem pro rok 2019, ale je důležité zvolit variantu jeho provedení tak, aby nenarazila na kůži. Může být umístěna po stranách, v dekoltu a na zadní straně.

Dívky, které se obávají o své úzké boky, by měly věnovat pozornost plavkám s baskičkami. Samozřejmě by to mělo být malé, aby nedošlo k narušení plavání. Ale i ten malý baskič bude vizuálně obcházet postavu pod pasem, čímž vytvoří ženskou siluetu.

Přečtěte si také: Plavky se šortkami 2019: fotografie nových modelů.

Zbarvení a potisky

Dokonce i ty neuzavřené plážové plavky mají krásný vzhled se správným moderním barevným schématem. Mezi nejoblíbenější barvy pro monochromatické vzory patří:

 1. Černá, když se vejde na většinu postav, je silně vyzařovaná na světlém pozadí, dodává šarm a štíhlost. Vypadá příznivě vedle množství různých pestrých barev;
 2. Bílá pod spalujícím sluncem dokonale odráží světlo a přitahuje oči;
 3. Pastelové jemné odstíny dávají obrazu na pláži lehkou náladu mládeže;
 4. Nové barvy jsou zárukou odeslání řidičského průkazu a takové jasné modely jsou obvykle oblečeny jako tělo pro zábavné plážové večírky;
 5. Béžová barva - provokativní způsob, jak vytvořit s 30 kroky pro diváka pocity nahé tělo, a blízko to vypadá velmidiskrétní a elegantní;
 6. Kovový, může pokrýt celou věc, nebo může být použit jako dekorace - na švy nebo vzory.
Barevné bloky v jasných sytých barvách se staly módním řešením pro jednodílné plavky. Nesmíme zapomenout na módu na nápisu, jsou častější v tankinách, včetně loga, obvykle umístěného ne na hrudi.

Hlavní aktuální výtisky pro plavky zahrnují:

 • bestial (leopard, plaz);
 • květiny (malé a časté nebo šátkové vzory);
 • hrách (neobvykle populární v retro modelech);
 • buňka (jasná, obvykle dvoubarevná);
 • pás (svislý, případně s nerovnými zarážkami);
 • okrasné prvky (hinduistická a skandinávská témata se používají nejčastěji).

Populární výtisky lze použít jako akcenty na téměř prostých modelech nebo jako jeden z barevných bloků.

Nové módní trendy z roku 2019 uvedené na fotografii, ztělesněné v pevných uzavřených a ne příliš koupacích oblecích, naznačují, že jakákoli věc, která je považována za nudnou, moderní designéři dokáží porazit a zaujmout. Ženy s libovolnými parametry si vyberou nejlepší a nejkrásnější variantu.